beyourvip - Mózg na warsztat Your new title here

Be your VIP
Słońce, energia i flow

26-28 sierpnia 2024
Puszczykowo pod Poznaniem

Be your VIP
Wiosenne przebudzenie

26-28 sierpnia 2024
Puszczykowo pod Poznaniem

Weź udział w warsztatach i stwórz nawyk bycia swoim VIP

Weź udział już teraz!

Czym są warsztaty Be your VIP?

To 3 dniowe stacjonarne warsztaty dla nauczycieli, osób związanych z edukacją i każego człowieka, który lubi się uczyć. Znakomici w swoich dziedzinach eksperci przeprowadzą treningi i dostarczą doświadczenia wzmacniające poczucie szczęścia i podnoszące jakość życia. To zaproszenie do rozwoju w obszarach, które neuronaukowcy uznają za podstawę dobrostanu, a ja za podstawę neurodydaktyki.  Najwyższym celem przyświecającym wydarzeniu  jest wyposażenie nauczycieli w narzędzia pozwalające odczuwać radość z życia  oraz motywację do działania i rozwoju  w myśl zasady – nie możesz dać uczniom czegoś, czego sama nie masz.

Dzięki udziałowi w warsztatch obudzisz kreatywność, nauczysz się uważności, poznasz różne sposoby medytacji, zbudujesz wspaniałe relacje z naturą i własnym ciałem oraz stworzysz swoją codzienną, poranną rutynę budującą dobrostan na poziomie neurobiologicznym.

Tak piszą o udziale uczestniczki

Majka Kędzierska
Majka Kędzierska@nieidealnapolonistka
Czytaj więcej
Warsztaty z Olgą to profesionalizm, inspiracja, energia, wiedza w pakiecie z otwartością i uważnością.
Olga Rodzik
Olga Rodzik@paniodbiologii
Czytaj więcej
Buzuje mi w mózgu! Wdzięczność milion. Dużo wątków złączyło się w całość.
Ola Jakubczak
Ola Jakubczak@przestrzen_pozytywnej_edukacji
Czytaj więcej
Warsztaty Olgi są niesamowicie inspirujące i ładujące. Wracam z radością obcowania z tak wspaniałymi ludźmi i poczuciem, że mam siłę oraz wszystko czego potrzebuję.
Elżbieta Mordań
Elżbieta Mordań
Czytaj więcej
Wracam pełna pozytywnych emocji i energii jako inna kobieta.
Zofia Przystup
Zofia Przystup@okiem_i_piorem_belferki
Czytaj więcej
Cudowne warsztaty. Oddychanie wchodzi na moje lekcje! Od dziś jestem PUMĄ zanurzoną w zieloności.
Poprzedni
Następny

Kiedy i gdzie?

26-28 sierpnia 2024 w Puszczykowie pod Poznaniem

Dlaczego powinnaś być swoim VIP ?

Najnowsze badania z obszaru neuronauk potwierdzają, że własne poczucie szczęścia wpływa na efektywność naszych działań, a dzięki m.in. neuronom lustrzanym także na efektywność i motywację uczniów. Jako nauczyciele myślimy głównie o szkolnych problemach i uczniach, jako matki o dzieciach. Jesteśmy nastawione na troszczenie się o innych zapominając dawać najpierw sobie.  Tymczasem  nie możesz nauczyć tego, czego sama nie umiesz. Naucz się uważności, kreatywności oraz miłości do natury, ciała i ruchu.

Co mówi na to neurodydaktyka?
Otwarta na wyzwania postawa, kreatywność, uważność, radość płynąca relacji i współpracy,  optymistyczne nastawienie, eksperymentowanie i doświadczanie – bez tego nie ma skutecznego nauczania. Dlatego właśnie te cechy i umiejętności będziesz w sobie szlifować podczas tej edycji Be your VIP – Słońce, energia i flow.

Pamiętaj!

Żadne szkolenia o motywacji, efektywnych narzędzi ani te przeciwdziałające wypaleniu zawodowemu  nic nie zmienią jeśli nie stworzysz odpowiednich nawyków i nie zrozumiesz, że dobre życie i satysfakcjonująca praca zaczynają się w Twoim mózgu i Twoim ciele.  Podczas tej edycji zbudujesz piękną relację ze sobą na wielu poziomach. Spotykamy się po to, byś mogła tego wszystkiego DOŚWIADCZYĆ. 

Co da Ci udział w stacjonarnych warsztatach?

Nawyk energii

Nauczysz się tworzyć nawyki, dzięki którym zyskasz energię. Zobaczysz jakie praktyki pozwolą Ci dobrze zaczynać każdy dzień.

Optymistyczna postawa

Zbudujesz rozwojową i otwartą na popełnianie błędów postawę oraz nauczysz się otwartości na doświadczenia związane z wychodzeniem ze strefy komfortu.

Wartościowe otoczenie

Dzięki innym kobietom-edukatorkom, które myślą podobnie, opanierujesz się wartością z każdej strony. Prawdziwa moc tkwi w relacjach.

Koncentracja i kreatywność

Obudzisz swoją kreatywność, rozwiniesz koncentrację i uważność oraz dowiesz się jak wprowadzić takie treningi na swoich lekcjach.

Zarządzanie emocjami

Nauczysz się zauważać swoje myśli, dzięki czemu uwolnisz się od ograniczających przekonań i dowiesz się jak zarządzać emocjami.

Motywacja dzięki ruchowi

Polubisz i zrozumiesz ruch. Dowiesz się jak stworzyć poranną praktykę, dzięki której pokochasz swoje ciało i możliwości jakie Tobie daje.

Nawyk energii

zaczniesz tworzyć nawyk dzięki którym zyskasz energię, motywację do rozwoju oraz zobaczysz jak nauczyć (się) bycia uważnym.

Optymistyczna postawa

Zbudujesz rozwojową i otwartą na popełnianie błędów postawę oraz nauczysz się w praktyce tworzyć komunikaty rozwojowe wspierające wewnętrzną motywację uczniów.

Wartościowe otoczenie

Dzięki temu że wszyscy wspólnie spędzimy czas, "opanierujesz” się wartością z każdej strony – bo otoczenie ma znaczenie.

Koncentracja i kreatywność

Wprowadzisz treningi koncentracji i kreatywność na zajęciach oraz rozwiniesz własne kreatywne myślenie, dzięki któremu nauczysz się szybko i skutecznie rozwiązywać problemy.

Zarządzanie emocjami

Nauczysz się panować nad swoimi myślami, uwolnisz się od ograniczających przekonań i dowiesz się jak zarządzać emocjami.

Motywacja dzięki ruchowi

Polubisz i zrozumiesz ruch.  Zobaczysz jak dzięki ruchowym przerywnikom podnosić motywację, poziom koncentracji i kreatywności oraz zaangażowanie na lekcji.

Weź udział już teraz!

Dla kogo jest Kreatywny Umysł VIP?

Kto poprowadzi warsztaty?

Przemysław Bulski

 Hipnoterapeuta kliniczny, trener oddechu i medytacji, naturoterapeuta. Nauczyciel i szkoleniowiec przygotowujący mentalnie do życiowych wystąpień olimpijczyków i innych sportowców.  Dzięki wyjątkowej umiejętności dzielenia się wiedzą, łączącą humor, prosty przekaz i doświadczenie, pokazuje jak wprowadzać stan flow w uczeniu się i szerokim życiowym kontekście.

Olga Woj

Neurodydaktyczka, trenerka kadry pedagogicznej i autorka szkoleń z efektywnych narzędzi edukacyjnych i biegłego czytania. Od lat z sukcesami wspiera nauczycieli w rozwoju warsztatu metodycznego.  Swoje doświadczenie zdobywała między innymi jako trenerka i metodyczka Akademii Nauki. Od 2020 roku dzieli się swoją wiedzą i pedagogicznym doświadczeniem tworząc Mózg na Warsztat-Edukacja dla Uczących. Autorka artykułów w Głosie Pedagogicznym, Życie szkoły oraz finalistka Tony Buzan Book Awards 2021 dzięki innowacji pedagogicznej „Kreatywny Umysł”.

Szymon Ciążyński

Nauczyciel ruchu i fizjoterapeuta, pasjonat neurobiologii.  Fascynacja ruchem pozwoliła mu wyruszyć w niekończącą się podróż w kierunku zgłębienia możliwości ludzkiego ciała. Dzięki eksploracji ponad 50 dyscyplin sportowych i ogromnego doświadczenia łączy w swojej praktyce nauczycielskiej wartości płynące z wielu źródeł.  Rozwija swoją pasję i profesjonalne podejście uczęszczając na warsztaty w całej Europie, a zdobytym doświadczeniem dzieli się ze swoimi podopiecznymi wprowadzając unikalną metodykę na swoje zajęcia. Uważa, że „ruch to życie, a życie jest nierozerwalnie związane z ruchem”.

W jakich warsztatach weźmiesz udział?

Be your VIP

Podczas tego warsztatu dowiesz się gdzie w mózgu znajduje się szczęście i jak wygląda ten stan  z perspektywy neurobiologii. Zobaczysz też jak edukować w mądry sposób, wprowadzając strategię synergicznej pracy umysłu i ciała. Wyposażysz się w najskuteczniejsze narzędzia, dzięki którym stworzysz nawyk szczęścia. Wyłącznie praktyczne działania!

Zintegrowany umysł

Podczas tego warsztatu dowiesz się jak integrować grupę wykorzystując kreatywny potencjał ludzkiego umysłu. Dowiesz się co jest kluczem do tworzenia dobrych relacji w grupie oraz otrzymasz narzędzia, dzięki którym nauczysz się  tworzyć piękne relacje bazujące na zaufaniu, zrozumieniu i radości. Wyłącznie praktyka!

Kreatywność i koncentracja w ruch !

Mózg to ciało, a ciało potrzebuje ruchu. Podczas tego warsztatu weźmiesz udział w wielu zadaniach i aktywnościach, które rozwiną Twój mózg o nowe połączenia neuronalne. Poznasz wiele przerywników i prostych aktywności ruchowych, które rozwiną Twój mózg, a które  wykorzystasz także na swoich zajęciach podnosząc poziom koncentracji uczniów.

Stan flow w uczeniu się

Podczas tego warsztatu dowiesz się  jak wykorzystać swój nieograniczony potencjał . Dowiesz się czym jest stan flow  i co zrobić, by pojawiał się jak najczęściej. To tu dostaniesz narzędzia, które pozwolą Ci zredukować stres oraz stworzyć praktykę tworzenia wzmacniających przekonań.

Mózg to też ciało

Umiejętność zapanowania nad myślami  i nieprzyjemnymi emocjami to podstawa nauczycielskiego dobrostanu, ale mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że to co jesz może wpływć na to jakie masz myśli.  Podczas tego warsztatu dowiesz się  dzięki jakim technikom oddychania oraz jakim  sposobom  odżywania ciała możesz zwiększyć poczucie szczęścia. W końcu jesteś tym co zjesz.

Mapowanie marzeń

Podczas tych warsztatów zyskasz dwie rzeczy. Po pierwsze nauczysz się praktycznego wymiaru techniki mindmappingu, dzięki której będziesz mogła szybko planować efektywne lekcje, odważnie prowadzić spotkania, wygłaszać przemówienia, zarządzać projektami oraz tworzyć własne publikacje, e-booki i metodyki nauczania.  Pod drugie zdefiniujesz za pomocą kolażu “Mapa marzeń” to, co dla Ciebie ważne i wartościowe robiąc ważny krok w stronę realizacji swoich pragnień.

Innymi słowy – wymapujesz marzenia skutecznego i szczęśliwego nauczyciela.

Morning routine - jak naładować się energią na cały dzień

Podczas tego warsztatu stworzysz swoją poranną rutynę ładującą energią na cały dzień. Zobaczysz różne możliwości i wybierzesz dla siebie najlepsze. Doświadczysz energii ze słońca, równowagi natury oraz  magii spacerowania z uważnością.

Czas zadbać o siebie. Uwolnij energię i flow.

Kiedy i gdzie?

Nasza Przestrzeń

Sportoteka

Nowoczesny i wielofunkcyjny ośrodek sportowo-rekreacyjny położony w sercu Puszczykowa i Wielkopolskiego Parku Narodowego. Naszemu rozwojowi sprzyjać będą otaczające go lasy z przepływającą w pobliżu rzeką Wartą.

Dlaczego Puszczykowo?

Dlatego, że to warsztaty dla nauczycieli inne niż wszystkie. Z dala od sztywnych krzeseł i bezdusznych sal konferencyjnych. Naszym celem jest przeżycie tych wszystkich doświadczeń w najpiękniejszym możliwym miejscu, blisko natury i pełnym komforcie funkcjonowania.

Gdzie śpimy

W nowoczesnych i komfortowych domkach z łazienkami, 2 lub 3 osoby w jednym domku.

Ile osób weźmie udział?

Tylko 15 osób, które zarezerwują jako pierwsze swoje miejsce.

W jakim „klimacie” są warsztaty?

Otwartym, radosnym i odprężającym (pomimo wytężonej pracy na poziomie umysłu :). Niech dres i wygodne ubrania będą podstawą Twojego ubioru podczas tych trzech dni. Podczas całego pobytu obowiązuje zakaz noszenia koszul i marynarek😊

Jak dojechać?

Z Poznania bardzo łatwo dzięki doskonale rozwiniętej komunikacji podmiejskiej (PKP, autobusy). Uczestnicy otrzymają informacje ze wszystkimi możliwościami dojazdowymi punkt po punkcie. Dojazd we własnym zakresie.

Gdzie uczymy się i trenujemy?

Do naszej wyłącznej dyspozycji będzie sala  z całodobowym dostępem do kawy i herbaty. Warsztaty wymagające więcej przestrzeni będziemy realizować w pięknej sali z drewnianą podłogą i ogromnymi oknami z widokiem na las, a także pośród natury, która już na nas czeka. 

Ile kosztuje udział w stacjonarnych warsztatch VIP?

1.799 cena promocyjna do 30 czerwca 2024
  • udział w warsztatach stacjonarnych BE YOUR VIP
  • 2 noclegi
  • pełne wyżywienie
  • drukowany Workbook i inne materiały dydaktyczne
  • imienny certyfikat z hologramem
  • bon 300 zł do wykorzystania w sklepie Mózg na Warsztat
  • całodobowy dostęp do kawy z ekspresu, herbaty i wody

Masz też możliwość skorzystania z tej promocji i rezerwacji swojego miejsca wpłacając jedynie 299 zł, a resztę w późniejszym terminie. Kliknij REZERWUJĘ MIEJSCE, żeby wpłacić tylko pierwszą część.

Co otrzymujesz w ramach promocyjnej ceny?

Masz też możliwość skorzystania z tej promocji i rezerwacji swojego miejsca wpłacając jedynie 299 zł, a resztę w późniejszym terminie. Kliknij REZERWUJĘ MIEJSCE, żeby wpłacić tylko pierwszą część.

Zobacz opinie uczestniczek

Zofia Przystup
Zofia Przystup@okiem_i_piorem_belferki
Czytaj więcej
Nauczyłam się patrzeć wgłąb siebie, mam nowe narzędzia. Już od zaraz przełożę wszystko na swoje życie i pracę.
Beata Tomczak
Beata Tomczak
Czytaj więcej
Nie jestem obiektywna i nie chcę. Rezonowalo wszystko. Wyszłam z poczuciem, że od dziś chcę być swoim VIPem.
Kamila Domańska
Kamila Domańska
Czytaj więcej
Nauczyłam się nowej siebie i miłości do ruchu. Zabieram ze sobą tych ludzi!
Weronika Smudzińska
Weronika Smudzińska@warsztatpolonistyczny
Czytaj więcej
Szymon to trener, który pokazał mi, ze ruch może być przyjemny. Przemek był poruszający, cudownie ustawiony głos, holistyczne spojrzenie na człowieka. Empatia.
Majka Kędzierska
Majka Kędzierska@nieidealnapolonistka
Czytaj więcej
Miejsce idealne, dostosowane do tematyki warsztatów, pozwalające zarówno na integrację, jak i na intymność
Poprzedni
Następny

Weź udział już teraz!

Dlaczego warto wziąć udział?

Co jeszcze otrzymujesz?

Drukowany workbook “Nawyk szczęścia” pozwoli Ci utrzymać wypracowane na warsztatach efekty. Znajdziesz w nim zadania na kolejne 60 dni, które pomogą  Ci podejmować praktyki wspierającce Twój dobrostan. Zadania zostały opracowanane na podstawie najnowszych badań z obszaru neurobiologii i psychologii oraz zakładają holistyczne podejście do tematu tworzenia nawyków wzmacniających umysł i ciało.

Twój imienny drukowany, imienny certyfikat będzie symbolicznym dowodem kompetencji, które zyskasz. Za udział w warsztatach otrzymasz certyfikat z oryginalnym hologramem Mózg na warsztat.

Certyfikat wydany jest na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19.03.2019r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 652)

Q & A

Jasne. W tej sprawie napisz na kontakt@mozgnawarsztat.pl

W tytule faktury wpiszemy “warsztaty dla nauczycieli”

Jest taka możliwość, zapytaj o szczegóły pisząc na kontakt@mozgnawarsztat.pl

  1. Przez stronę, klikając przycisk „chcę wziąć udział/ chcę skorzystać z promocji”
  2. albo rezerwując miejsce wpłacając zadatek w wysokości 299 zł, lub opłacając całość kursu przelewem. Nr konta uzyskasz pisząc na kontakt@mozgnawarsztat.pl . Liczy się kolejność zgłoszeń. Dostępnych jest TYLKO 15 miejsc.

Twoje miejsce jest zarezerwowane😊 Na Twój adres mailowy wkrótce przyjdzie informacja z możliwościami uiszczenia dalszej opłaty.

Oczywiście! Każdy uczestnik otrzyma przed kursem ankietę do wypełnienia. Wszystko weźmiemy pod uwagę😊

Wszystkie szczegóły wraz z dokładnym rozkładem jazdy prześlemy 10 dni przed warsztatami.

Wszystko będzie inne niż w poprzedniej edycji, bo Ty jesteś już inną osobą, więc wyłuskasz zupełnie nowe informacje i doświadczenia. Poza tym nasi prowadzący przygotowują wiele narzędzi, które nie były przedstawione w poprzedniej edycji.

Będziesz bardzo wartościową częścią grupy, bo to warsztaty przede wszystkim dla ludzi lubiących się uczyć i doświadczać nowego. Choć jesteśmy razem, każdy podąża tu swoją ścieżką i eksploruje własnym mózgiem. Jako nie-nauczyciel odnajdziesz się doskonale! Są to warsztaty rozwojowo-dobrostanowe, a nie pedagogiczno-metodyczne.

Oczywiście, że możesz  zrezygnować całkowicie z udziału lub zmienić nazwisko uczestnika, bo nie zawsze mamy wpływ na wydarzenia w naszym życiu. Pamiętaj jednak, że zadatek jest kwotą bezzwrotną. Cała kwota ponad zadatek w przypadku rezygnacji zostanie zwrócona na podane konto. 

Uczestnicy otrzymają wszelkie niezbędne informacje 10 dni. przed rozpoczęciem kursu.

Zawsze na kontakt@mozgnawarsztat.pl Na wszystkie pytania związane z płatnościami, organizacją i logistyką odpowie niezastąpiona Asia Dybza.