Edukacja dla Uczących Your new title here Skip to content

Webi Wednesday
z Mózgiem na Warsztat

Szkolenie
z Mózgiem na Warsztat

24 lipca 2024, godz. 20:00

MÓZG, JĘZYK I SPÓŁKA, czyli jak skutecznie uczyć języka obcego.

Czym jest Webi Wednesday?

To BEZPŁATNY webinar metodyczny dla nauczycieli języka obcego, którzy chcą uczyć z lekkością i szukają narzędzi wspierających efektywne nauczanie, oparte o filary NEURODYDAKTYKI. ZAPISZ SIĘ zostawiając swój adres mailowy w formularzu poniżej, a w dniu wydarzenia otrzymasz link.

Co Ci da to szkolenie?

To BEZPŁTNE warsztaty dla nauczycieli matematyki, którzy szukają narzędzi wspierających efektywne nauczanie, oparte o filary NEURODYDAKTYKI.
ZAPISZ SIĘ zostawiając swój adres mailowy w formularzu poniżej, a w dniu webinaru otrzymasz link.

OPIS WARSZTATÓW:

Zastanawiasz się w jaki sposób neuronauki mogą pomóc Ci stać się skutecznym nauczycielem języka obcego? A być może spędzasz długie godziny przygotowując zajęcia, a uczniowie nadal nie są zainteresowani nauką?

Jeśli tak, koniecznie musisz poznać filary nauczania w zgodzie z naturą mózgu.

Choćby pamięć, tak bardzo potrzebna w nauce języka, nie działa przypadkowo. Poznając jej prawa, możesz zacząć budować skuteczne strategie. Jeśli uczysz innych języka obcego, to szkolenie jest dla Ciebie! Zacznij uczyć naprawdę skutecznie.

Podczas tych  warsztatów zobaczysz jak zadbać o najważniejsze  skutecznej lekcji, z perspektywy neurobiologii oraz otrzymasz wskazówki do dalszego rozwoju warsztatu w tych obszarach. 

Podczas tych warsztatów :

  • dowiesz się jak aktywować obwody neuronalne odpowiedzialne za motywację podczas lekcji językowych
  • zobaczysz innowacyjne metodyki i proste narzędzia, które rozwiążą problem z zaangażowaniem uczniów (tylko praktyka!)
  • nauczysz się korzystać z mnemotechnik, cyklu Kolba i innych sposobów ułatwiających zapamiętywanie słówek i struktur gramatycznych
  • otrzymasz wiedzę, która pozwoli Ci zyskać nową perspektywę przez wakacje i odbuduje wysoki poziom energii do uczenia języka.

Warsztaty są dedykowane nauczycielom języka na wszystkich etapach edukacyjnych. Zapisz się, liczba miejsc ograniczona.

Czas trwania szkolenia to 75 min.

Kto prowadzi warsztaty?

Olga Woj

Neurodydaktyczka, trenerka kadry pedagogicznej, autorka szkoleń z efektywnych narzędzi edukacyjnych. Założycielka wydawnictwa Mózg na Warsztat. Założycielka szkoły językowej i autorka programów do nauki jezyka angielskiego dla dzieci Brain Buddies opartych o nauczanie języka w zgodzie z naturą mózgu. Swoim doświadczeniem pedagogicznym dzieli się także w ramach projektu Akademia Neurodydaktyki. 

ORGANIZACJA  WARSZTATÓW:

  • Wiedzę i narzędzia otrzymujesz całkowicie bezpłatnie. Po webinarium istnieje możliwość uzyskania imiennego certyfikatu potwierdzającego uczestnictwo  (29 zł).
  • Jeśli zależy Ci, by obejrzeć szkolenie BEZPŁATNIE, upewnij, że jesteś wcześniej, gdyż pokój webinarowy daje możliwość wejścia jedynie 100 pierwszym osobom. 
  • Pokój  otwieramy o 19:45. Dostęp na żywo jest BEZPŁATNY!
  • Nie planujemy powtórki tego wydarzenia. Nie będzie możliwości bezpłatnego odtworzenia go w późniejszym czasie, natomiast istnieje możliwość wykupienia nagrania.
  • Koszt dostępu do nagrania z materiałami (dostępne już następnego dnia) to 69 zł.  

Zapraszam na trening pedagogicznych kompetencji przyszłości! Bo skuteczność i efektywność uczniów na lekcji zaczyna się od podejścia do własnego rozwoju i zaangażowania.

 

Do zobaczenia!
Olga

Zapisz się

środa, 24 lipca 2024, godz. 20:00

Co dalej? Dzień przed, a także w dniu warsztatów zostanie wysłany do Ciebie link. 
Jeden rano, drugi na 30 min. przed wydarzeniem

NIE DOSTAŁAŚ LINKA?

Uwaga! Automatyczne maile lubią się gubić w spamach, ofertach i innych miejscach. Przeszukaj je, jeśli nie widzisz linka.  Jeśli zależy Ci na bezpłatnym udziale w szkoleniu, zapisz też termin w swoim kalendarzu i upewnij się, że  w dniu Webi Środy, masz swój link. Jeśli nie, mamy wówczas czas żeby ponownie Ci go przesłać.  Parę minut przed szkoleniem – zajęci przygotowaniem wydarzenia –  nie mamy już niestety takiej możliwości.

Pytania?
Pisz na
kontakt@mozgnawarsztat.pl