Nauczyciel Mapuje - Mózg na warsztat Your new title here Skip to content

Nauczyciel mapuje marzenia

Czy wiedziałaś, że każde Twoje marzenie zawsze nim pozostanie, jeśli nie masz planu na jego realizację?

Zapraszam na składające się z 3 części warsztaty dla nauczycieli, podczas których razem ze mną wymapujesz drogę do swoich marzeń. Podczas tych wyjątkowych godzin nie tylko pobudzisz swoją podświadomość dzięki kolażowi, który stworzysz, ale także dostaniesz  narzędzia, które pomogą Ci skutecznie zrealizoweć te cele.

Bo cel to inaczej marzenie z planem na jego realizację.

Podczas tych warsztatów zyskasz dwie rzeczy. Po pierwsze nauczysz się techniki mindmappingu oraz innych twórczych metod notowania i planowania, dzięki którym będziesz mogła szybko planować efektywne lekcje, odważnie prowadzić spotkania, wygłaszać przemówienia, zarządzać projektami oraz tworzyć własne publikacje, e-booki i metodyki nauczania. A pod drugie zdefiniujesz za pomocą kolażu to, co dla Ciebie ważne i wartościowe robiąc ważny krok w stronę realizacji swoich pragnień.

Innymi słowy – wymapujesz marzenia skutecznego i szczęśliwego nauczyciela.

Nauczyciel mapuje marzenia

Czy wiedziałaś, że każde Twoje marzenie zawsze nim pozostanie, jeśli nie masz planu na jego realizację?

Zapraszam na składające się z 3 części warsztaty dla nauczycieli, podczas których razem ze mną wymapujesz drogę do realizacji swoich marzeń. Podczas tych wyjątkowych godzin nie tylko pobudzisz swoją podświadomość dzięki kolażowi, który stworzysz, ale także dostaniesz  narzędzia, które pomogą Ci skutecznie zrealizoweć te cele.

Bo cel to inaczej marzenie z planem na jego realizację.

Podczas tych warsztatów nauczysz się techniki mindmappingu oraz innych twórczych metod notowania i planowania, a dzięki poznanym narzędziom będziesz mogła szybko planować efektywne lekcje, odważnie prowadzić spotkania, wygłaszać przemówienia, zarządzać projektami oraz tworzyć własne publikacje, e-booki i metodyki nauczania.

Innymi słowy – spełnisz marzenia każdego nauczyciela.

Dla kogo są warsztaty Nauczyciel mapuje?

Dla nauczycieli, pedagogów i uczących, którzy:

rozumieją, że zadbanie o swój dobrostan jest podstawą efektywnego nauczania

czują pragnienie rozwoju i poszukują narzędzi do wzbogacenia warsztatu pedagogicznego

chcą sprawnie rozwiązywać problemy i generować pomysły

chcą rozwinąć swoją kreatywność i nauczyć tego samego swoich uczniów

chcą dowiedzieć się jak zrobić mapę marzeń ze swoimi uczniami

chcą tworzyć własne publikacje, metodyki i projekty

Warsztaty Nauczyciel mapuje składają się z 3 części

Sztuka mindmappingu (2h dyd.)

Ten warsztat czeka już na Ciebie! To tu dowiesz się jak tworzyć mapy myśli zgodnie ze sztuką, bo jeśli myślisz, że to “kółko z kreskami” to nic bardziej mylnego:) Po wykupieniu udziału w Nauczyciel mapuje i zalogowaniu się na platformę jest dla Ciebie dostępny przez 3 miesiące. Jeśli nie wiesz jak tworzyć mapy myśli i notatki w sposób nielinearny, ani jak nauczyć tego uczniów obejrzyj go jeszcze przed naszymi warsztatmi na żywo. 

Mapy myśli w ruch! (1 h dyd.

Ten  warsztat odbędzie się na żywo w I części naszego spotkania 27. 01. 2024. To tu dowiesz się jak używać map myśli do planowania rozkładu materiału i cyklu lekcji oraz do prowadzenia spotkań dla rodziców, szkoleń pisania książek i podręczników, generowania pomysłów. Zobaczysz też jak dzięki mapie myśli Twoi uczniowie mogą robić notatki z podręcznika i wykładów. Sama zanurzysz się w ten proces.

Proces "Mapa marzeń" (3h dyd.)

W II części warsztatów na żywo wymapujesz swoje marzenia w postaci kolażu.  To niezwykle przyjemna aktywność podbudowana wstępem coachingowym i pytaniami, które dadzą Ci nową perspektywę. To tu stworzysz dla  Twojej podświadomości mapę do realizacji tego, co dla Ciebie ważne i wartościowe. W sesji Q&A na dole tej strony dowiesz się co przygotować, by w pełni zanurzyć się w ten wyjątkowy proces.

Kto prowadzi warsztaty?

Olga Woj

Finalistka Tony Buzan Book Awards 2021 dzięki książce Creative Mind- lifelong project, która ukaże się na polskim rynku w niedalekiej przyszłości, a także zdobywczyni prestiżowej statuetki LIDER Branży Edukacyjnej 2020.

Trenerka kadry pedagogicznej i autorka szkoleń z efektywnych narzędzi edukacyjnych dla nauczycieli, trenerów, pedagogów i lektorów. Prowadząca cykl Webi Środa w ramach projektu  Mózg na Warsztat-Edukacja dla Uczących.

Jest założycielką szkoły języka angielskiego dla dzieci Discovery English, w której jest autorką programów edukacyjnych i podręczników.

Ponadto jako metodyczka Akademii Nauki i miłośniczka twórczego notowania ma bardzo duże doświadczenie w szkoleniu Trenerów Biegłego Czytania i Rozwoju Mocy Mózgu w całej Polsce.

Czym jest mapa marzeń ?

Mapa marzeń to wizualizacja tego co dla Ciebie ważne i wartościowe.

Jej stworzenie to proces, dzięki któremu ustalisz swoje życiowe priorytety będące na co dzień zamknięte w chaosie myśli i pędu życia. To definicja tego, co chcesz osiągnąć, posiadać i czuć zmaterializowana w formie kolażu o charakterystycznym układzie. 

Twoja noworoczna mapa marzeń będzie manifestem nadchodzących zmian i wyrazem tego co z Tobą rezonuje. Będzie Cię prowadzić w kryzysach i doradzać w podejmowaniu trudnych decyzji. To Twoja wewnętrzna motywacja i drogowskaz dla Twojego świadomego i podświadomego umysłu szukającego nieustannie sposobu na to by urzeczywistnić Twoje marzenia. 

Osobiście mapuję co roku, a podczas warsztatów będę mapować razem z Tobą. Podczas warsztatu podzielę się także tym jakie moje cele „magicznie” się dzięki niej zmaterializowały. Jeśli jesteś gotowa by także sięgnąć po swoje marzenia – zapraszam:)

Projekt bez nazwy

Co zyskasz dzięki udziałowi w warsztatach Nauczyciel mapuje?

olga

wspaniale spędzony czas

w gronie nauczycielek dbających o swój dobrostan

wiedzę

o tym jak planować, celować i ... marzyć, żeby było skutecznie

narzędzia

nauczysz dzieci i młodzież realizacji własnych pragnień, a także samodzielnego uczenia się i efektywnego notowania. Sama stworzysz z nimi mapę marzeń.

efektywność oraz czas na życie i relizację marzeń

zaoszczędzisz mnóstwo czasu na przygotowaniach i zapamiętywaniu informacji dzięki technice mindmappingu

Wykupując udział otrzymujesz

Imienny certyfikat potwierdzający  Twoje kompetencje, który będzie możliwy do pobrania po ukończeniu szkolenia.

Workbook „Nauczyciel mapuje” z ćwiczeniami i przykładowymi  scenariuszami zajęć do pobrania. To w tym Workbooku nauczysz się planować cykl lekcji i rozkład materiału oraz jak notować techniką mindmappingu i układać strategię pisania e-booka lub podręcznika.

Ile kosztuje udział w szkoleniu Nauczyciel mapuje marzenia ?

Łączna wartość zestawu to 499 zł

Zobacz co otrzymujesz ubiorąc udział warsztatach!

499 workbook z warsztatami na żywo
  • GRATIS warsztat "Sztuka Mindmapingu" już dostępny! (wartość 199 zł)
  • workbbok "Nauczyciel mapuje"
  • udział w warsztatach "Mapowanie marzeń" online, na żywo
  • certyfikat
  • dostęp do nagrań

Masz pytania ? Tu znajdziesz odpowiedzi

Oczywiście. Podaj dane do faktury wysyłając je na adres mailowy naszego biura kontakt@mozgnawarsztat.pl W odpowiedzi otrzymasz fakturę.

W wersji e-book do własnego wydruku (plik pdf). Będzie dostępny do pobrania na tydzień przed warsztatami na platformie, do której otrzymasz dostęp. 

Dostęp do platformy otrzymasz bezpośrednio po opłaceniu udziału. Link z loginem i hasłem znajdziesz na swojej poczcie. Czasem lubi zgubić się w spamach, ofertach i innych folderach, sprawdź je. Jesli go nie widzisz napisz na kontakt@mozgnawarsztat.pl

Tak. Jeśli nie możesz być na żywo będziesz miała miesiąc czasu by obejrzeć je na platformie.

Do zrobienia swojej mapy marzeń potrzebujesz:

  • komputera i połączenia z nami:)
  •  nożyczki, klej, dużo gazet, magazynów lub czasopism
  • arkusz papieru, najlepiej format A3

Na dzień przed warsztatami otrzymasz link oraz prostą instrukcję logowania.

pisz na kontakt@mozgnawarsztat.pl